Політика безпеки

Конфіденційність Вашої особистої інформації дуже важлива для нас. Справжня політика безпеки роз'яснює, як ми збираємо інформацію, яку інформацію ми збираємо, як ми її використовуємо, як ми її захищаємо. Дані збираються і працюють відповідно до цієї політикою. Будь ласка, прочитайте це перед використанням сайту. Отримуючи доступ або використовуючи сайт, Ви погоджуєтеся з умовами цієї Політики безпеки.

1. Як ми збираємо вашу інформацію

а. При перегляді або використанні нашого сайту, ми збираємо певну інформацію, як описано в розділі б.

б. Ми отримуємо інформацію приватного характеру про Вас, в тому числі інформацію, яку Ви надаєте, коли направляєте нам лист або підписуєтеся на отримання електронних інформаційних повідомлень з нашого сайту. «Інформація особистого характеру» позначає будь-яку інформацію, яка може бути використана для ідентифікації особи, наприклад, прізвище або адресу електронної пошти.

2. Інформація, яку ми збираємо і як ми її використовуємо

а. Анонімні дані. Ми збираємо анонімні дані від кожного відвідувача сайту для моніторингу трафіку, виправлення помилок і покращення роботи сайту. Наприклад, анонімними даними будуть:

Ваш унікальний адреса інтернет - протоколу,

назву вашого унікального постачальника послуг Інтернету,

назва міста, з якого Ви отримуєте доступ до нашого сайту,

вид браузера або комп'ютера, який Ви використовуєте,

кількість кліків на сайті,

дата і час Вашого візиту,

адреса веб-сторінки, з якої Ви прийшли на наш сайт,

сторінки, які переглядали на нашому сайті, або час, який ви провели, використовуючи будь-яку частину нашого сайту.

б. Особиста інформація.

Ми використовуємо інформацію особистого характеру для підтримки з вами зв'язку іншими способами. Наприклад, якщо ви спрямовуєте нам повідомлення через даний сайт, ми можемо скористатися Вашою персональною інформацією, щоб відповісти на нього. Ми також використовуємо персональну інформацію для того, щоб проінформувати Вас про внесення істотних змін в справжню Політику безпеки.

в. Ми використовуємо Вашу особисту інформацію, щоб зв'язатися з Вами для надання Вам бюлетенів, маркетингових або рекламних матеріалів та іншої інформації, яка може представляти інтерес для Вас. Якщо Ви вирішили в будь-який час, що більше не хочете отримувати такі повідомлення від нас, Ви маєте право відмовитись в будь-який момент, зв'язавшись з нами за наступною адресою: zakazservisgaz@gmail.com

3. Як ми захищаємо інформацію

Ми докладаємо всі наявні у нас можливості для охорони інформацією, наданою Вами при користуванні нашим сайтом. Ми усвідомлюємо, що несемо відповідальність відповідно до законодавства про захист персональних даних. Ми намагаємося підтримувати високий рівень безпеки для забезпечення захисту особистої інформації при використанні нашого сайту. Проте, ми не можемо гарантувати, що виключили доступ сторонніх осіб до Вашої особистої інформації.

4. Використання інформації приватного характеру третіми особами

Ми не яким чином не передаємо Вашу особисту інформацію. Ми розуміємо, що правові питання можуть бути глибоко особистим і поважаємо вашу конфіденційність. Ми можемо об'єднувати в неідентифіковані форматі надається вами особисту інформацію та особисту інформацію, надану іншими користувачами, створюючи, таким чином, агреговані дані. Ми плануємо аналізувати дані агрегованого характеру в основному з метою відстеження групових тенденцій. Ми не пов'язуємо агреговані дані про користувачів з інформацією особистого характеру, тому агреговані дані не можуть використовуватися для встановлення зв'язку з вами або вашою ідентифікації. Замість фактичних імен в процесі створення агрегованих даних та аналізу ми будемо використовувати імена користувачів. У статистичних цілях і з метою відстеження групових тенденцій анонімні агреговані дані можуть надаватися іншим компаніям, з якими ми співпрацюємо. Ми також використовуємо соціальні кнопки послуг, що надаються, таких як ВКонтакте і YouTube.

Ми можемо використовувати або розкривати ваші особисті дані і з інших причин, в тому числі, якщо ми вважаємо, що це необхідно з метою виконання вимог закону або рішень суду, для захисту наших прав або власності, захисту особистої безпеки користувачів нашого сайту або представників широкої громадськості , забезпечення дотримання Умов Користування нашим сайтом або інших угод, з метою розслідування або вжиття заходів щодо незаконної або передбачуваної незаконної діяльності, у зв'язку з корпоративними угодами, такими як розукрупнення, злиття, консолідація, продаж активів або в малоймовірному випадку банкрутства, або в інших цілях відповідно до вашим згодою.


Підписка на новини: