м. Львів, вул. Сяйво, 107
067-585-55-28
zakazservisgaz@gmail.com

19. Котельне обладнання


19. Котельне обладнання

Сучасне альтернативне опалення будинку

Теплопостачання квартир і будинків в Україні з кожним роком стає все дорожче. Зростають ціни на газ, а слідом за ними і вартість опалення будинків. Ускладнюється така ситуація ще й тим, що запаси природного газу виснажуються. Рішенням даної проблеми можна назвати альтернативне опалення - це автономне і економічне опалення з застосуванням останніх технологій, які забезпечать вам максимальну екологічну безпеку.

У приватних котеджах особливо популярна заміна звичайного опалення на сонячне альтернативне. Монтаж такого опалення позбавить вас від проблем, пов'язаних з підключенням до газових магістралей, і скоротить витрати, виключивши оплату за комунальні послуги.

Вже сьогодні можна назвати кілька важливих причин відмови від опалення газом:

  • висока вартість газу;
  • складності і дорожнеча підключення до газових магістралей;
  • газова система опалення вважається вибухонебезпечною.

Найбільш оптимальною альтернативою традиційному опаленню є теплові насоси - спеціальні електричні прилади, які застосовують тепло води і землі для опалення.

Альтернативне опалення вигідніше, універсально, просто і безпечно в управлінні. Система опалення на теплових насосах повністю автоматизована, людська підтримка не потрібна. Більше не потрібно буде турбуватися про доставку і збереження сировини, оглядати і ремонтувати обладнання. Тепловий насос черпає енергію з води і землі, де навіть в зимовий період є тепло. Це відмінне перевага навіть перед сонячними батареями, яким необхідні прямі сонячні промені (яких іноді не вистачає).

Ще одним видом альтернативного опалення є твердопаливні котли. Їх легко встановити практично в будь-якій схемі опалення, вони швидко окупаються, що особливо важливо для всіх споживачів. Купити котел - це означає придбати універсальний і екологічно чисте джерело тепла для свого будинку. Використання такого обладнання дозволить заощадити вам до 65% розтрат на звичайне опалення.

Принцип дії котлів побудований на реакції піролізу: при високих температурах і недостатньому надходженні кисню все паливо розкладається на тверді відходи і деревний газ. Це дозволяє досягти найбільш ефективного спалювання речовини і подальшого отримання максимуму енергії з одиниці палива.

Купуючи котел твердопаливний, ви забезпечуєте собі ефективне, безпечне і економічне опалення будинку. При цьому обслуговування вимагає мінімальних затрат.

Існують і інші методи альтернативного опалення. Вимоги до таких систем досить високі, адже сучасний споживач хоче отримати не тільки економічно вигідне і безпечне опалення, а й не нашкодити при цьому навколишнє середовище. Тому альтернативне опалення принесе користь і людям, і природі, що дуже важливо в умовах, що склалися її забруднення.


Підписка на новини: