м. Львів, вул. Сяйво, 107
067-585-55-28
zakazservisgaz@gmail.com

Водяна тепла підлога


Водяна тепла підлога

Водяна тепла підлога

Підвищити рівень комфорту в будинку, ефективно організувати опалення допоможе тепла підлога. Компанія «СервісГаз» пропонує технічно грамотні рішення для обігріву різних приміщень. У сферу послуг входять:

 • Продаж обладнання, комплектуючих та інших корисних товарів;
 • Складання докладних кошторисів на теплі підлоги;
 • Консультування.

Тепла підлога це не просто додатковий комфорт, це повноцінна система опалення. Вона дозволяє відмовитися від несучасних громіздких радіаторів. Концепція пристрою зводиться до монтажу мережі трубопроводів або гріючих кабелів в стягуванні підлоги. Теплоносій або нагріте кабель передає енергію оточуючим матеріалами (бетон, пісок, алюмінієві пластини), а вже від них нагрівається чистове покриття і повітря в приміщенні.

Великий плюс такого статі- відсутність перегрітих або холодних ділянок. Температуру повітря в приміщенні легко знизити на пару градусів, для економії, без зменшення комфорту.

Консультанти швидко підберуть потрібні деталі і підкажуть, яке підлогове покриття краще використовувати. Інженери допоможуть створити безпечний підлогу, здатний обігрівати простір.

Якщо є питання, відправте нам повідомлення або замовте зворотний дзвінок.

Види теплих підлог

Існує два основних види теплої підлоги: водяна і електрична.

Робота водяного обладнання заснована на циркуляції теплоносія в трубах. Вода надходить від централізованої системи опалення або від індивідуального котла. Для приведення носія в рух використовуються насоси. Вони дозволяють теплу швидко розподілятися по всій поверхні підлоги, котра забезпечує обігрівання приміщення.

Водяна тепла підлога існує двох видів:

 • Бетонного типу. Труби теплої підлоги укладаються безпосередньо в стяжку товщиною від 3 до 15 см. Найбільш поширена і проста в установці система.
 • Без стяжки настильна система. Опалювальні труби монтуються в спеціальні фольговані мати з борозенками або алюмінієві пластини і відразу накриваються оздоблювальним матеріалом. Такі системи підходять для будинків з дерев'яними перекриттями і приміщень, в яких відсутня можливість підняти підлогу вище, ніж на 3 см. Невелика вага, велика міцність і висока швидкість монтажу в будь-який час року - водяна система добре зарекомендувала себе серед покупців.


Електричні системи класифікуються на кабельні (одножильні, двожильні, саморегулівні, гріють мати), інфрачервоні плівкові, інфрачервоні стрижневі. «Тігрохаус» пропонує:

 • Мати на полімерній сітці з одно- і двожильний кабелями, закріпленими з певним кроком. Монтуються під плитку або керамограніт безпосередньо в шар плиткового клею.
 • Гріють кабелі, які підходять для організації теплої підлоги в сухих і вологих приміщеннях. Монтуються в стяжку на глибину від 3 до 5 см.
 • Інфрачервоні підлоги, це плівковий тепла підлога шириною 50-100 см, монтується безпосередньо під ламінат або лінолеум, характеризується простотою монтажу і найменшою витратою електроенергії.

У каталозі представлені якісні розподільні колектори, багатошарові полімерні труби, нагрівальні електричні кабелі і мати, терморегулятори і автоматика, комплекти для самостійної установки. На сайті ви знайдете фольговані і легкі (для установки без стяжки) системи, мати з пінополістиролу, готові рішення для водяного опалення. У великому асортименті представлені фітинги, регулююча та запірна арматура, датчики, колекторні шафи і багато іншого.

Переваги теплої підлоги

Теплі підлоги - доступні за вартістю і різноманітності конструкції підлоги системи обігріву. Вони не тільки дарують комфортну температуру, але і мають переваги в порівнянні з традиційним опаленням:

 • Ефективність, підлоги прогрівають приміщення рівномірно;
 • Економічність, в порівнянні з традиційними системами опалення на 10-15%;
 • Простота обробки через відсутність відкритої розводки;
 • Великий вибір підлогових покриттів;
 • Оптимальний комфорт - ходити по нагрітому підлозі приємно, вгорі (на рівні голови) зберігається прохолода;
 • Можливість управляти теплом за часом і температурі в кожному приміщенні індивідуально;
 • Зниження ризику простудних захворювань.

Актуальна установка подібних систем обігріву в приміщеннях з плиткою в якості підлогового покриття. Завдяки цим рішенням нескладно отримати необхідне тепло в будинках і квартирах, де є маленькі діти, які віддають перевагу проводити час за іграми на підлозі.

Вартість теплої підлоги

Ціна системи обігріву залежить від декількох складових:

1) розмір приміщення;

2) вид конструкції підлоги;

3) витрати на комплектуючі (фітинги, муфти, кріплення, сальники);

4) монтаж.

Зв'яжіться з менеджерами для попереднього розрахунку вартості, підбору оптимального варіанту або консультації.


Підписка на новини: