м. Львів, вул. Сяйво, 107
067-585-55-28
zakazservisgaz@gmail.com

15. Тепла підлога


15. Тепла підлога

Теплота квартири, будинки і будь-якого іншого приміщення - це основа затишку і комфорту для проживаючих і гостей. Особливо актуальним є питання опалення в нашій країні, де природа рідко балує жаркими, наповненими теплом, сонячними днями.

Для тих, хто цінує теплоту свого будинку і була винайдена економічна й ефективна технологія теплого водяного статі. Дана система розташовується під декоративною поверхнею підлог, опалюючи приміщення різної площі.

Багато вже знайомі з подібною технологією водяних теплих підлог - одним з найважливіших відмінностей пропонованого вироби є використання більш економічного та безпечного джерела тепла. Погодьтеся, застосовувати гарячу воду для обігріву квартири або будинку набагато звичніше і зручніше, ніж за допомогою пожежонебезпечних електричних тенів.

Водяна тепла підлога найбільш економічний - досконала система дозволяє насолоджуватися теплом без запаморочливих витрат на комунальні послуги.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ СИСТЕМА ВОДЯНИХ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ?

Встановлюється нами сучасне обладнання має довгий термін експлуатації, що дозволяє забути про проблему опалення на десятки років. З чого складається унікальна система водяних теплих підлог, що дарує затишок і тепло своєму власникові? Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, що складаються в своєрідну листкову конструкцію:

  • Теплоізоляційна плита з екструдованого пінополістиролу.
  • Щоб компенсувати розширення бетону від нагрівання використовується спеціальна демпферна стрічка по стінах периметра.
  • Система труб з «зшитого» поліетилену або отожженной гофрованої нержавіючої труби.
  • Цементно-піщана стяжка.

Маючи великий досвід роботи, висококласне обладнання та кваліфікованих фахівців, наша компанія встановлює теплі водні підлоги з гарантією на довгу і якісну роботу системи. З нами ви отримаєте найтепліший будинок, про який тільки можна мріяти!

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ

Застосовувана нашою компанією технологія має підвищену тепловіддачу, що дозволяє в найкоротші терміни обігріти приміщення будь-якого розміру. Система забезпечує природну циркуляцію тепла, що піднімається знизу до середини кімнати і до стелі.

Основною функцією теплих водяних підлог можна назвати не тільки комфортний підігрів нижньої простору, а й забезпечення ідеального для людини мікроклімату. У будь-який час року ви отримаєте чисте повітря і оптимальну температуру повітря.

Серед інших переваг можна відзначити повну безпеку застосовуваної технології, а також відсутність обслуговування і ремонту протягом довгих років.

Переваги:

  • Економічне тепло, економія складе до 40% без ризику для здоров'я і безпеки всіх проживаючих.
  • Надійність системи яка пропрацює без ремонту не один десяток років.
  • Можливість виконання будь-якого інтер'єру приміщення - технологія може застосовуватися для роботи під будь-яким з доступних підлогових покриттів.
  • Повна відсутність видимих ​​приладів в приміщенні - тепер можна забути про помітних опалювальних приладах.
  • Повна безпека для здоров'я людини і тварин.

Погодьтеся, такий комфорт гідний вашої уваги!

ТЕПЛА ВОДЯНОЙ ПОЛ В квартирі багатоповерхового будинку

Ми раді запропонувати всім власникам квартир зробити своє житло більш сучасним, теплим і багатофункціональним. До того ж, теплі водяні підлоги дозволяють істотно поліпшити вигляд внутрішнього простору - залиште масивні обігрівальні прилади в минулому вже сьогодні!

При установці системи в квартиру наші фахівці підключать її до системи центрального опалення або до полотенцесушителю через теплообмінник, що робить абсолютно безпечною і економічною для споживача.

Монтуючи у себе водяні теплі підлоги, ви істотно економите - з електричною системою доведеться платити по лічильнику в два, а то і три рази більше. Безпечний і швидкий монтаж за коштами теплообмінника - це ваша можливість отримати комфорт, затишок і тепло на довгі роки без втрати грошових коштів на оплату комуналки!

Купити комплектуючі для теплої підлоги в Дніпрі з доставкою в кожний регіон України, а також отримати знижку ви можете на сайті ServisGaz.com.ua


Підписка на новини: