Вертикальні багатоступінчасті насоси

Бесплатная доставка
Насос вертикальний багатоступінчастий DAB NKV 20/5 S T IE3

Насос вертикальний багатоступінчастий DAB NKV 20/5 S T IE3...

95 294 грн.


Артикул - 60190381 / Бренд - DAB / Вага нетто, кг - 80,1 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 1412x377x530
Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Вертикальні багатоступінчасті насоси

Ці насоси характеризуються дуже високим напором і тиском. Вони дуже надійні, і можуть працювати безперервно протягом тривалого періоду часу. Зазвичай обмеження температури перекачується становить зазвичай 90-120 ° С. Напір, зазвичай, становить від 30 до 50 метрів, а продуктивність від 1 до 250 кубометрів на годину. Корпуси виготовляються з товстостінної нержавіючої сталі, тому що необхідно витримувати високий тиск на верхніх щаблях. Цей тип насосів вигідно відрізняється компактними розмірами і масою, що робить значно простіше транспортування і монтаж. Вертикальне розташування корпусу дозволяє встановлювати їх в спеціально підготовлених нішах, або в шахтах, в яких встановлені труби.

Принцип роботи і пристрій

Багатоступінчасті вертикальні насоси приводяться в роботу за допомогою електричного двигуна. Як і у всіх динамічних лопатевих насосах, енергія обертання валу передається робочим колесам, а потім і перекачується середовищі, яка проходить через кілька робочих коліс, розміщених на одному валу. Корпус при цьому має секційну конструкцію. По суті, можна сказати, що в одному корпусі працює відразу кілька насосів. Напір, створюваний багатоступеневим насосом дорівнює сумі напорів, створюваних кожним робочим колесом окремо. На багатоступінчасті вертикальні насоси поширюється спеціальний вітчизняний стандарт. Згідно з ним температура робочого середовища повинна бути від 60 до 105 градусів, а також сортамент розділяється на дві великі підгрупи: стандартні і високооборотні моделі. Сортамент від зарубіжних виробників часто виходить за рамки цього стандарту, завдяки тому, що кожен виробник використовує авторські запатентовані рішення для поліпшення характеристик.
 
Корпуси насосів цього типу складаються з певної кількості дискретних секцій. Їх має бути рівно на 1 менше, ніж кількість ступенів насоса, що обумовлено розташуванням першого колеса прямо в передній кришці. Це конструктивне рішення дозволяє зменшити геометричні розміри насоса. Кількість секцій може бути регульованим, і тоді натиск буде зменшуватися, але при цьому подається обсяг буде незмінним. Зазвичай кришки насоса роблять литими, і вони пов'язані з всмоктуючим і випусковим патрубками відповідно. У всмоктувальній секції обов'язково встановлюється сальник, який забезпечується гідрозатворів. Вода до нього підводиться по спеціальній трубці, яка може бути розташована по-різному, в залежності від моделі та модифікації.


Подписка на новости: