Дренажно-фекальні насоси

Бесплатная доставка
Насос дренажний DAB VERTY NOVA 200 M

Насос дренажний DAB VERTY NOVA 200 M

6 304 грн.


Артикул - 60122636 / Бренд - DAB / Вага нетто, кг - 4.2 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 330x190x220
Бесплатная доставка
Насос дренажний DAB VERTY NOVA 400 M

Насос дренажний DAB VERTY NOVA 400 M

6 912 грн.


Артикул - 60122637 / Бренд - DAB / Вага нетто, кг - 5,1 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 330x190x220
Бесплатная доставка
Насос дренажний PUMPMAN GP 250 0,25 кВт

Насос дренажний PUMPMAN GP 250 0,25 кВт

1 024 грн.


Артикул - / Бренд - Pumpman / Вага нетто, кг - 3,6 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 220x160x340
Бесплатная доставка
Насос дренажний PUMPMAN GP 550 0,55 кВт

Насос дренажний PUMPMAN GP 550 0,55 кВт

1 402 грн.


Артикул - PUMPMANGP550 / Бренд - Pumpman / Вага нетто, кг - 4,2 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 220x160x340
Бесплатная доставка
Насос дренажний PUMPMAN GP 750 0,75 кВт

Насос дренажний PUMPMAN GP 750 0,75 кВт

1 447 грн.


Артикул - PUMPMANGP750 / Бренд - Pumpman / Вага нетто, кг - 5 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 225x160x340
Бесплатная доставка
Насос дренажний PUMPMAN GP400 0,4 кВт

Насос дренажний PUMPMAN GP400 0,4 кВт

1 066 грн.


Артикул - PUMPMANGP400 / Вага нетто, кг - 3,8 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 220x160x340 / Гарантія на гідравлічну частину - 12 міс.
Бесплатная доставка
Насос дренажний PUMPMAN TPS 250А 0,25 кВт

Насос дренажний PUMPMAN TPS 250А 0,25 кВт

1 780 грн.


Артикул - PUMPMANTPS250А / Бренд - Pumpman / Вага нетто, кг - 8,3 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 455×160×195
Бесплатная доставка
Насос дренажно-фекальний PUMPMAN WQD 0,75 кВт

Насос дренажно-фекальний PUMPMAN WQD 0,75 кВт...

3 318 грн.


Артикул - PUMPMANWQD075 / Бренд - Pumpman / Вага нетто, кг - 22,8 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 435x215x250
Бесплатная доставка
Насос фекальний DAB FEKA 600 MA

Насос фекальний DAB FEKA 600 MA

9 248 грн.


Артикул - 60190343 / Бренд - DAB / Вага нетто, кг - 6,5 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 430x195x255
Бесплатная доставка
Насос фекальний DAB FEKA VS 1200 M-A
Насос фекальний DAB FEKA VS 1200 M-A-foto2
Насос фекальний DAB FEKA VS 1200 M-A-foto3

Насос фекальний DAB FEKA VS 1200 M-A

19 200 грн.


Артикул - 103040120 / Бренд - DAB / Вага нетто, кг - 20,8 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 240x600x240
Бесплатная доставка
Насос фекальний DAB FEKA VS 750 M-A
Насос фекальний DAB FEKA VS 750 M-A-foto2
Насос фекальний DAB FEKA VS 750 M-A-foto3

Насос фекальний DAB FEKA VS 750 M-A

16 128 грн.


Артикул - 103040040 / Бренд - DAB / Вага нетто, кг - 17,5 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 240x600x240
Бесплатная доставка
Насос фекальний PUMPMAN TPS1500 A 1,5 кВт

Насос фекальний PUMPMAN TPS1500 A 1,5 кВт

4 463 грн.


Артикул - PUMPMANTPS1500A / Бренд - Pumpman / Вага нетто, кг - 23,45 / Вал двигуна - Нержавіюча сталь / Габаритні розміри упаковки (ВхШхГ), мм - 455×200×270
Показано с 1 по 12 из 12 (всего 1 страниц)

Дренажно-фекальні насоси

Види насосів для брудної води і каналізації

Багато дачні ділянки, розташовані за межами великих міст, не підключені до центральної каналізації. Для відкачування каналізаційних нечистот і паводкових вод використовуються спеціальні насоси. В асортименті магазинів представлений великий вибір приладів для відкачування брудної води і фекалій, що розрізняються за характеристиками і конструктивним особливостям.

У приватному господарстві використовуються дренажні і фекальні помпи (насоси). Кожен вид приладу призначений для певних умов експлуатації, що важливо враховувати при виборі.

Чим відрізняється фекальний насос від дренажного?

Фекальні і дренажні насоси мають практично однаковий принцип роботи, але все ж відрізняються характерними особливостями.

Основні відмінності:

 • Дренажні пристрої виготовляються з міцного пластику або нержавіючої сталі, фекальні помпи створюються з міцної сталі або чавуну.
 • Фекальний насос може перекачувати гарячі рідини. Дренажні моделі не призначені для такої роботи.
 • Фекальную помпу можна використовувати замість дренажного насоса, а ось дренажним приладом не можна замінювати фекальную модель, так як вона не впорається з поставленими завданнями.
 • Дренажні насоси пропускають відкачувати воду через себе, тому вони оснащені герметичною камерою, в якій встановлений електричний двигун, захищений від попадання рідини.
 • Фекальні моделі оснащені равликом з крильчаткою, а в нижній частині розміщений всмоктуючий патрубок. Збоку приладу є вихідний патрубок. Перекачується рідина потрапляє в камеру равлики через всмоктуючий патрубок, нечистоти руйнуються при контакті з крильчаткою і виходять через бічний патрубок, до якого приєднується шланг. Електродвигун знаходиться в корпусі агрегату і нічим не захищений, так як крізь нього не проходять рідини.

Дренажні і фекальні насоси також розрізняються по вартості. Як правило, помпи для відкачування каналізаційних нечистот дорожче пристроїв, призначених для відкачування води.

Особливості дренажних насосів

Дренажні насоси поділяються на два основних види - заглибні і поверхневі. Кожен має свої особливості, плюси і мінуси. Розглянемо їх.

Занурювальні насоси:

 • мають невеликі габарити;
 • практично безшумні в роботі;
 • використовуються методом занурення насоса у воду для роботи на великій глибині;
 • характеризуються великою потужністю і хорошою продуктивністю;
 • мають широку робочу камеру, пропускає частинки до 5 см;
 • не рекомендується опускати на дно, якщо всмоктувальний отвір розташоване на нижній частині насоса (може забитися мулом).

Поверхневі насоси:

 • призначені для відкачування брудної води зі сміттям діаметром до 1 см;
 • прилад встановлюється на тверду поверхню, а вхідний рукав пристрою поміщається в воду;
 • працює від електромережі;
 • має невисоку потужність;
 • не рекомендований для щоденного використання (полив - раз в тиждень, відкачка води з підвальних приміщень - не частіше 2-х разів на рік, інакше прилад швидко вийде з ладу);
 • працює на глибині до 5 метрів;
 • при мінусових температурах є ризики замерзання.

Область застосування:

Дренажні насоси використовуються в приватному господарстві і на промислових об'єктах для відкачування брудної води, поливу городів, осушення канав, забору води з колодязів, свердловин і водойм.

Як вибрати дренажний насос

Вибираючи дренажний насос, потрібно враховувати спектр поставлених завдань, що дозволить визначитися з необхідною потужністю приладу. Наприклад, якщо пристрій продається для відкачування грунтових вод для поливу і осушення підвалу, підійде модель продуктивністю до 120 л / хв. Для відкачування брудної води і більш серйозних цілей необхідний більш потужний прилад, оснащений сталевими нержавіючими лопатями.

 Деякі дренажні моделі оснащені корисною опцією - вимикач-поплавок, що забезпечує самовідключення приладу після відкачування всієї рідини. Ця функція дуже зручна, якщо насос використовується для осушення підвалів. Як тільки вода знову набереться в приміщенні, насос автоматично включиться.

Особливості фекальних насосів

Фекальні насоси бувають двох видів - вуличні і внутрішньо будинкові. За способом установки розрізняють поверхневі, заглибні і напівзаглибні комплекти.

Особливості фекальних насосів:

 • Поверхневі моделі встановлюються на рівну площадку поруч із зливною або вигрібною ямою, куди поміщається приєднаний до агрегату відсмоктує шланг. При виборі такого насоса важливо звертати увагу на максимально можливу глибину всмоктування, враховуючи глибину ями. Потужні помпи цього виду слід встановлювати на стійку поверхню, наприклад, шляхом фіксації до підлоги в приміщенні, обов'язково в сухому місці. Дуже важливо, щоб на агрегат не потрапляла вода і волога.
 • Напівзаглибні насоси кріпляться на плаваючу платформу або на стінку стічних ям. Прилад складається з робочої камери, занурюваної в стоки, електродвигуна і крутного вала. У комплекті відсутня подрібнювач, що часто стає причиною швидкої поломки обладнання. При покупці полупогружной насоса рекомендується відразу купувати спеціальну насадку, що встановлюється додатково.
 • Занурювальні моделі припускають повне занурення приладу в стічну яму. Такі насоси створюються з якісної нержавіючої сталі або чавуну, мають в оснащенні герметичний корпус і подрібнювач. Можуть працювати в автоматичному режимі. Найдорожчі в лінійці фекальних помп.
 • Внутрішньобудинкові насоси встановлюються біля раковин і унітазів всередині будинку. Можна приєднувати відразу кілька сантехнічних приладів. Забезпечують примусову перекачку стічних вод по каналізаційних трубах до септика.
 • Вуличні помпи встановлюються на прибудинкових територіях.

Область застосування:

 • Фекальні насоси використовуються для утилізації каналізаційних нечистот, а також для перекачування і відкачування різних рідин. Можна використовувати для очищення замулених водойм і відкачування стічних вод з високим рівнем забруднення.

Як вибрати насос для відкачування фекалій

При виборі фекального насоса слід звертати увагу на технічні характеристики, з огляду на поставлені завдання.
Деякі моделі помп розраховані для роботи тільки з холодною і теплою водою, максимально до 45 гр., Інші ж відмінно справляються з перекачуванням гарячої рідини температурою до 90 гр .. Перша категорія оптимальна для експлуатації на прибудинкових ділянках. Якщо прилад буде підключатися до домашніх сантехнічних приладів, які мають контакти з гарячою водою, краще віддати перевагу моделям другої групи.

Які ще критерії враховувати при виборі насоса:

 • Ручна або автоматична робота устаткування.
 • Подрібнювач. Найпростіший варіант - крильчатка. Більш продуктивні помпи обладнані крильчаткою з ріжучої кромкою або комбінованим механізмом з декількох лез.
 • Матеріал корпуса. Для установки на вулиці краще вибрати модель з нержавіючого металу. Пластикові насоси оптимальні тільки для домашньої експлуатації.
 • Продуктивність приладу. Чим вище цей параметр, тим швидше насос буде відкачувати каналізаційні відходи.

  Купуючи фекальний або дренажний насос, обов'язково вивчіть характеристики приладу. Вибирайте для установки обладнання, що відповідає за функціональністю поставленим цілям.
Віддавайте перевагу моделям перевірених світових брендів. Наприклад, хороші відгуки мають помпи від виробника SFA (Франція), Pedrollo Vortex (Італія), Grundfos (Данія), Wilo (Німеччина).


Подписка на новости: