м. Львів, вул. Сяйво, 107
067-585-55-28
zakazservisgaz@gmail.com

Засувки

Безкоштовна доставка
Вентиль латунний SD Plus 4
Засувка SD Plus 1
Засувка SD Plus 1
Засувка SD Plus 1

Засувка SD Plus 1" 1/2 ВР SD25040

590 грн.


Засувка SD Plus 1
Засувка SD Plus 1
Засувка SD Plus 1

Засувка SD Plus 1" 1/4 ВР SD25032

457 грн.


Засувка SD Plus 1
Засувка SD Plus 1
Засувка SD Plus 1

Засувка SD Plus 1" ВР SD25025

277 грн.


Засувка SD Plus 1/2
Засувка SD Plus 1/2
Засувка SD Plus 1/2

Засувка SD Plus 1/2" ВР SD25015

146 грн.


Засувка SD Plus 2
Засувка SD Plus 2
Засувка SD Plus 2

Засувка SD Plus 2" ВР SD25050

966 грн.


Засувка SD Plus 3/4
Засувка SD Plus 3/4
Засувка SD Plus 3/4

Засувка SD Plus 3/4" ВР SD25020

162 грн.


Безкоштовна доставка
Поворотна заслінка Danfoss SYLAX GAS 80 (149G032652)
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)

Засувки

Жодна сантехнічна система не обходиться без запірної арматури для водопроводу. Від її якості залежить надійність і довговічність трубопроводу як цілісного механізму.

Запірна засувка виконує відразу кілька функцій: блокує потік пара, газу або рідини, розподіляє потоки, попереджає випадки неполадок системи.

Види запірних арматур, засувки різних типів

На нашому сайті ви можете купити запірну арматуру, засувки різних типів:

- Регулюючі;
- Розподільні;
- Захисні;
- Відсічні;
- Запобіжні;
- Фазоразделітельние.

Види запірної арматури, представлені на нашому сайті (засувки, клапани, крани, комплектуючі) ви можете придбати з повною впевненістю в тому, що обладнання вироблено у відповідності з усіма стандартами якості. Вся представлена ​​на сайті запірна арматура пройшла перевірку якості.

Всім бажаючим ми можемо запропонувати якісні консультації по монтажу всіх видів запірної арматури. Надзвичайно важливо, щоб монтажем і складанням системи займалися виключно професійні люди, оскільки установка і монтаж вимагають відповідності певним вимогам, зокрема:

- Перед монтажем весь трубопровід повинен бути ретельно очищений, особливо якщо перед цим частини арматури перебували на зберіганні. Чистка проводиться як вручну, так і за допомогою потоку води або пари.

- Категорично заборонено переміщати арматуру за шток, так як висока ймовірність її поломки. Вся запірна арматура встановлюється тільки на прямолінійних ділянках. Затвори трубопровідної арматури не повинні бути встановлені на місцях вигинів, так як можуть виникнути перепади тиску, знизивши рівень герметичності з'єднання.

- Для важких запірних елементів повинні бути споруджені відповідні опори, щоб прокладки і частини кріплення системи в подальшому не руйнувалися.

- На деяких деталях арматури можуть бути намальовані стрілки, що вказують напрямок руху потоку. Важливо, щоб монтаж здійснювався з урахуванням цих даних.

- Важливо помірно затягнути болти та інші кріпильні елементи. Занадто сильний затяжку призведе до появи тріщин на корпусі, а слабкий - до невиконання системою своїх прямих функцій.

Чому потрібно замовити у нас

Якість запірної арматури, яку ми продаємо перебувати на найвищому рівні. Наші професіонали виконають монтаж і установку арматури у відповідності з усіма правилами безпеки. Конструкція буде довговічною і не викличе будь-яких проблем з документацією.

Запірна арматура, затвори, засувки, комплектуючі елементи - на нашому сайті ви можете купити все, що вам необхідно за прийнятною ціною. Крім того, наші фахівці можуть проконсультувати вас в виборі відповідних комплектів запірної арматури.

Детальна інформація про обладнання розміщена в каталозі, а вартість продукції вказана в прайс-листі. Придбати будь-які типи затвора арматури можна зв'язавшись з менеджером компанії або пройшовши самостійну реєстрацію.


Підписка на новини: