11. Гнучкий підвід


11. Гнучкий підвід

Гнучка підводка для води використовується для підключення різних побутових, сантехнічних, опалювальних, водогрійних і інших приладів до системи водопостачання. Гнучка підводка повинна бути надійною, витримувати необхідний тиск і температуру, допускати прийнятний вигин, крутіння без втрати герметичності і міцності.

В цілому гнучкі шланги для підключення води являють собою власне гнучкий трубопровід з сполучними гайками, або штуцерами на кінці. Для під'єднання найчастіше застосовуються нарізні сполучення, але бувають і цангові затиски і обтискні фітинги. Як правило для підключення використовуються стандартні різьбові з'єднання діаметрами 3/8 (європейський стандарт), 1/2 (найбільш часто використовуваний), 3/4 (побутові прилади та пральні машини), 1 дюйм.

Підводка металева (мідна) для води

Металева гнучка підводка є мідну, латунну трубку знапаяними (привареним) пристроєм приєднання. Вона допускає вигин і кручення в невеликих межах. До плюсів металевої трубної підводки можна віднести:

  • роботу в широкому діапазоні температур і тисків;
  • надійність і довговічність;
  • можливість роботи з питною водою за стандартами ЄС.

З недоліків - це висока ціна і невелика гнучкість такої підводки, наявність залишкової деформації.

Гумовий (полімерний) армований шланг для води в оплетке, або без

Гумові армовані шланги набули великого поширення через невисоку ціну, велику гнучкість і зручності використання. Вони не такі довговічні і працюють з температурою води до 90 градусів, але для більшості побутових завдань підходять як не можна краще. Таких шлангів для води більшість, діаметр під'єднання 1/2 дюйма.

Металеві гофровані (сильфонні) шланги для води

Металева гофрована підводка для води являє собою гофровану тонкостенную металеву трубу з нержавіючої сталі з привареними сполучними елементами. Це надійна і довговічна підводка для води в системах побутового і промислового водопостачання. Сильфонна підводка дорожче ніж гумова, але досить гнучка, працює в широкому діапазоні температур, ідеально підходить для питної води і газу. З недоліків - більш висока ціна і небезпека електрохімічної корозії.

Ви можете купити шланги для води, різні види підводки для змішувачів, СМА, побутових приладів, насосів та іншого обладнання у нас на сайті. У нас великий асортимент в наявності, ми продаємо тільки якісну, оригінальну продукцію, яка гарантовано прослужить вам довгий час.


Подписка на новости: