м. Львів, вул. Сяйво, 107
067-585-55-28
zakazservisgaz@gmail.com

07. Сифони і трапи


07. Сифони і трапи

Сифон - це сантехнічне пристрій призначений для зливу використаної води з раковин, мийок, піддонів і т.п. в каналізаційні мережі. Як сантехнічний прилад сифон повинен забезпечувати надійну ізоляцію запахів і газів з каналізаційних труб, в той же самий час необхідно швидке проходження через нього зливається обсягу води. Сифон повинен легко і герметично кріпитися до раковини, піддону, ванною і т.п. і мати зручне універсальне з'єднання з каналізаційною мережею.

Пристрій сифона

Сифони мають найрізноманітніше виконання, але їх можна класифікувати по:

  • пристрою гідрозатвори, або зворотного клапана;
  • специфікою застосування (для кухні, для душового піддону, для ванною і так далі);
  • конструкційним особливостям (з додатковими входами, з переливом, металеві, зі зворотним клапаном, прихованого монтажу та ін.);
  • способу під'єднання до каналізаційних труб.

Гідрозатвор є, в найпростішому вигляді, вигнуту трубу U-подібної, або S-подібної форми. У зігнутої частини труби внизу набирається вода, вона зачинила прохід для повітряної і газової середовища з каналізаційної труби. У простих сифонах гідрозатвор буває виконаний з жорстких труб, або з гофрованої труби зігнутої в потрібній формі. Це рішення дешево, надійно і легко реалізоване, але володіє і недоліками. Для жорстких труб доводиться точно розраховувати положення сифона, слива і каналізації, що не завжди зручно. Прочищати таку конструкцію важко.

Найбільшого поширення набули сифони "пляшкового" типу, які представляють собою зливну трубу опущену в корпус має вихідний отвір вище рівня зливної труби. Таке рішення дозволяє легко чистити сифон, завдяки розбірному корпусу, а так само, якщо цінні дрібні предмети (прикраси, кільця) випадково потраплять всередину, їх можна буде дістати, не турбуючись, що їх понесе разом з потоком води. Зворотний клапан виконаний у вигляді гумового кульки, який затворів прохід в каналізацію під дією сил тяжіння, або сплюснуту мембрану-трубку з пластичного матеріалу (гума, пластик), яка в звичайному стані не пропускає повітряне середовище в зворотному стані і володіючи жорсткістю відновлює свою форму після проходження потоку води.

Найчастіше сифони виготовляються з довговічного пластику, але так само з металу зі спеціальним декоративно-захисним покриттям і нержавіючої сталі. Сифони з металу служать довше, але і вартість з вище. У конструкції сифона для під'єднання до каналізаційних мереж використовуються гнучкі гофри, або рухливі з'єднання жорстких труб для регулювання положення пристрою і під'єднують патрубків.

Сифони для кухні

Сифони для кухні як правило випускаються пляшкового типу. Вони бувають обладнані переливом, спеціально для мийок у яких присутній отвір для кріплення відповідної частини переливу. Так само бувають окремі універсальні переливи, які можливо встановити на будь-який сифон не обладнані оним. Кухонні сифони часто бувають зі збільшеним діаметром зливного отвору (115 мм), для того, щоб вода гарантовано йшла. Крім того вони бувають з електричним подрібнювачем, для запобігання засмічень каналізації; подвійні, збільшеного обсягу, для двох раковин і ін.

У нас на сайті представлено безліч сифонів відомих зарубіжних та українських виробників сантехніки, серед яких Krono plast, Lidz, ALCAPLAST, HANSGROHE, JIMTEN, McALPINE, MELANA, MIGLIORE, REMER, VIEGA, АНІ пласт, WIRQUIN та інших. Ви можете легко купити сифон онлайн в магазині ServisGaz з доставкою та гарантією, заплативши за безготівковим розрахунком.


Підписка на новини: