м. Львів, вул. Сяйво, 107
067-585-55-28
zakazservisgaz@gmail.com

Гігієнічний душ


Гігієнічний душ

Гігієнічний душ - це пристрій призначений для щоденних гігієнічних процедур після відвідування туалету та інших побутових цілей. Складається із спеціального гігієнічного душової лійки. гнучкого шланга і змішувача (окремого, поєднаного з раковиною, спеціального термостатного і ін.). Найбільш поширений в країнах Європи і Азії, а у нас тільки набирає популярність.

Особливості гігієнічного душа

Гігієнічний душ може бути різного виконання:

  • стоїть окремо душовою комплект в туалеті, або ванній кімнаті;
  • вбудований душ в унітаз, як додаткова функція;
  • вбудований в біде, як удосконалення конструкції.

По суті гігієнічний душ - це продовження розвитку біде по функціональності. Зараз часто і біде оснащується окремим душовим шлангом з лійкою. Хто користувався цим сантехнічним приладом, оцінив всі його достоїнства і широту застосування в побуті.

Користуватися гігієнічним душем дуже просто. Треба виставити і налаштувати комфортну температуру води на змішувачі (якщо це термостатний змішувач, то можна виставити один раз і користуватися постійно) і натиснути на регулятор на ручці душової лійки. У гігієнічного душа досить сильний натиск, невелика кількість струменів, які спрямовані прямо; рукоятка, як правило, дозволяє регулювати інтенсивність струменя для комфортного використання.

Поширений прихований монтаж гігієнічного душа разом з унітазом. Додатково встановлюється змішувач душевго вузла і гнучкий шланг, який йде в комплекті. Це додаткова функція унітазу, треба запитати у менеджерів нашого магазину всі особливості використання, установки і підключення таких унітазів. Ручний душ для гігієнічного душу можна купити як в комплекті зі змішувачем, так і окремо від нього. Якщо раковина розташовується поблизу до унітазу, то ми рекомендуємо купити гігієнічний душ в комплекті зі змішувачем. Так ви заощадите на установці і придбанні додаткових комплектуючих.

Більшість якісних гігієнічних наборів для душа випускається європейськими брендами, такими як: AKSY BAGNO, Imperial, Lidz, Oras, Potato, Qtap, GF, CEZARES, DANIEL, GROHE, HANSGROHE, IDEAL STANDARD, KLUDI, MIGLIORE, RAVSLEZAK, REMER, SMARTsant, VITRA і інших. Найпопулярніші це італійські і німецькі бренди (колекції Tempesa-F від Grohe). У нас на сайті ви можете купити гігієнічний душ з офіційною гарантією виробника за низькою ціною з доставкою в будь-який регіон України.


Підписка на новини: