Запірні крани для урінала

Бесплатная доставка
Кран для пісуара Bianchi Temporizzati TMP0009457CRM

Кран для пісуара Bianchi Temporizzati TMP0009457CRM

2 164 грн.


Артикул - TMP0009457CRM / Бренд - Bianchi / Вага брутто, кг - 0,93 / Вага нетто, кг - 0,86 / Вид монтажу - Урізний
Бесплатная доставка
Кран для пісуара Grohe Rondo 37339000
Кран для пісуара Grohe Rondo 37339000-foto2

Кран для пісуара Grohe Rondo 37339000

5 577 грн.


Артикул - 37339000 / Бренд - Grohe / Вага брутто, кг - 0,92 / Вага нетто, кг - 0,83 / Вид монтажу - Урізний
Кран для пісуара Lidz (CRM) 90 10 903 00
Кран для пісуара Lidz (CRM) 90 10 903 00-foto2
Кран для пісуара Lidz (CRM) 90 10 903 00-foto3

Кран для пісуара Lidz (CRM) 90 10 903 00

320 грн.


Артикул - LIDZCRM901090300 / Бренд - Lidz / Вага брутто, кг - 0,28 / Вага нетто, кг - 0,25 / Вид монтажу - Урізний
Кран для пісуара Potato P903
Кран для пісуара Potato P903-foto2

Кран для пісуара Potato P903

297 грн.


Артикул - POTP903 / Бренд - Potato / Вага брутто, кг - 1,19 / Вага нетто, кг - 1,04 / Габарити упаковки, мм - 50х120х160
Бесплатная доставка
Кран для пісуара сенсорний Lidz (CRM) 90 00 082 00
Кран для пісуара сенсорний Lidz (CRM) 90 00 082 00-foto2
Кран для пісуара сенсорний Lidz (CRM) 90 00 082 00-foto3
Кран для пісуара сенсорний Lidz (CRM) 90 00 082 00-foto4
Кран для пісуара сенсорний Lidz (CRM) 90 00 082 00-foto5

Кран для пісуара сенсорний Lidz (CRM) 90 00 082 00...

1 822 грн.


Артикул - LIDZCRM900008200 / Бренд - Lidz / Вага брутто, кг - 1,01 / Вага нетто, кг - 0,86 / Вид монтажу - Настінний
Бесплатная доставка
Кран для пісуара сенсорний Potato P0082
Кран для пісуара сенсорний Potato P0082-foto2

Кран для пісуара сенсорний Potato P0082

1 492 грн.


Артикул - POTP0082 / Бренд - Potato / Вага брутто, кг - 1,01 / Вага нетто, кг - 0,86 / Габарити упаковки, мм - 100х165х225
Бесплатная доставка
Панель змиву для пісуара Qtap Scorpio з ІЧ датчиком QT146601ACCHR Chrome/Black
Панель змиву для пісуара Qtap Scorpio з ІЧ датчиком QT146601ACCHR Chrome/Black-foto2
Панель змиву для пісуара Qtap Scorpio з ІЧ датчиком QT146601ACCHR Chrome/Black-foto3
NEW

Панель змиву для пісуара Qtap Scorpio з ІЧ датчиком QT146601ACCHR Chro...

3 040 грн.


Артикул - QT146601ACCHR / Бренд - Qtap / Вага брутто, кг - 0,74 / Вага нетто, кг - 0,65 / Вид монтажу - Урізний
Бесплатная доставка
Панель змиву для пісуара Qtap Scorpio з ІЧ датчиком QT146601DCCHR Chrome/Black
Панель змиву для пісуара Qtap Scorpio з ІЧ датчиком QT146601DCCHR Chrome/Black-foto2
Панель змиву для пісуара Qtap Scorpio з ІЧ датчиком QT146601DCCHR Chrome/Black-foto3
NEW

Панель змиву для пісуара Qtap Scorpio з ІЧ датчиком QT146601DCCHR Chro...

2 720 грн.


Артикул - QT146601DCCHR / Бренд - Qtap / Вага брутто, кг - 0,63 / Вага нетто, кг - 0,57 / Вид монтажу - Урізний
Показано с 1 по 8 из 8 (всего 1 страниц)

Запірні крани для урінала

Запірні крани для уріналу. Якими бувають крани для пісуара і як їх вибрати?

Пісуари досить рідко можна зустріти в звичайних квартирах і будинках, але в різних міських закладах цей вид гігієнічного туалету зустрічається дуже часто. Дуже важливим елементом в даній сантехніці є кран.


Особливості

Незважаючи на величезний вибір різноманітного виробництва кранів для пісуарів, всі вони мають спільне завдання - спускання води в зону забруднення на певний час, після закінчення якого потік води автоматично зупиняється. Особливістю даного пристрою є його конструкція. Корпус зроблений максимально комфортно для користувача. Йому повинно бути зручно дотягуватися до сенсора або натискати на кнопку, тому часто кнопки мають великі розміри, а сенсор або фотоелемент знаходяться на відстані витягнутої руки. Основний асортимент кранів для пісуара виконаний з нержавіючої сталі, яка оброблена хромом.


 

Види кранов для пісуара

Більшість моделей кранів можна розділити на два основних види-це автоматичні і ручні.

В ручному вигляді процес роботи крана полягає в натисканні кнопки або відкритті вентильного крана шляхом повороту. Натискання на кнопку в ручних видах змінює разом з запірної прокладкою положення штока, яке перекриває потік води і в той же час гарантує гарну герметичність. Завдяки стислій пружині, прокладка повільно стає в початкове положення, тому потік води припиняється в автоматичному порядку.

У циліндрі з пластика з денцем є рухомий поршень. Завдяки пластику кран для пісуара має більш тривалий термін експлуатації.

 

 

Під час початкового стану крана складальної стаканчик наповнюється водою. Під натиском кнопки поршень пускає воду через невеликий отвір. Після цього відбудеться спуск води, яка вимиє поверхню пісуара і піде в каналізаційний стік.

Кнопковий, натискний вид найпоширеніший через його простоти і недорогий вартості. Кнопка велика, їй зручніше користуватися, на відміну від поворотного варіанта. Такі крани зазвичай встановлюють в закладах, де немає великого потоку людей, а також в приватних будинках з окремим відведенням каналізації і в квартирах, де регулярно проводиться санітарне прибирання. Такий порційний вигляд суттєво економить воду. Кран найчастіше має настінний вид кріплення над пісуаром або конкретно в його конструкції. Одна його частина оснащена верхньої підведенням або зовнішнім входом води.
 

В автоматичних кранах не потрібно ніяких фізичних дій, вода надходить сама. Такий спосіб досить популярний і має багато переваг. У цій системі Піссуарние кран спрацьовує за допомогою сенсорів, які можуть реагувати на рідину або на наближення людини. Витрата води економний. Такий змивний спосіб відрізняється великою гігієнічністю. У цих системах присутній захист від протікань, що запобігає від великих неполадок в пристрої. Зовнішній вигляд таких моделей естетичний і акуратний, т. К. Використовується з підведенням води прихованого монтажу.

У деяких моделях може бути безперервний злив. Такий варіант застосовується в закладах загального призначення, де дуже великий потік людей, тому вода подається безперервно, кран постійно відкритий. У приміщеннях з такою системою дуже велика вологість і постійний шум. Неощадливий витрата води відбивається на поверхні пісуарів, утворюючи накип і іржаві розлучення. Процес роботи порційного крана завжди пов'язаний з об'ємом стаканчика, перетином щілини, а також жорсткістю використовуваної пружини.

У певних моделях кранів не встановлюють пружину, а монтують тонку голку, яка чистить отвори від різних видів засмічення.

Бувають моделі, оснащені датчиком або фотоелементом, який реагує на появу перед ним рук. Тобто це безконтактний варіант, який застосовується в закладах з великим скупченням людей. Такі зовнішні пристрої мають досить високу вартість, але їм притаманні рідкісні поломки. Такі пристрою не будуть розсадником інфекцій і бактерій. Якщо придбати собі такий варіант для домашнього користування, то немає необхідності турбуватися про те, що закрита або відкрита вода, коли йдеш на роботу. Більшість кранів має покриття з хрому. Невеликі моделі мають прихований монтаж, що істотно додає конструкції акуратності. Також бувають крани в горизонтальному і вертикальному виконанні.

 

Що стосується виробників, то їх величезна кількість. Серед них можна виділити найбільш популярні компанії.

GROHE - бренд з Німеччини, продукція якого відрізняється європейською якістю і довговічністю. В асортименті багато кранів з дозатором натискного дії. Моделі мають невелику вартість і ергономічний вид.

Бренд Bianchi родом також з Італії. Близько 5 років він постачає споживача якісною продукцією і великим асортиментом моделей. Різні варіанти виконання кранів задовольнять навіть найвибагливішого покупця. Є дуже вишукані вироби, які відрізняються не тільки дизайном, але європейською якістю і досить високою вартістю.

З китайських виробників можна виділити торгову марку Potato та Lidz. На російський ринок компанія прийшла в 2009 році. Вона виробляє бюджетні варіанти сантехніки, яка затребувана і конкурентоспроможна серед виробників даного товару. Компанія стрімко розвивається, модельний ряд розширюється, асортимент поповнюють сенсорні варіанти.

Китайська компанія Solomon виробляє бюджетну сантехніку. Колекція продукції досить невелика. В основному це прості моделі, які оснащені дозаторами натискного дії.

 

З польського виробника можна відзначити компанію Topaz, яка має свій стиль і європейську якість. Для виробництва продукції використовуються матеріали, які відповідають стандартам та екологічним нормам. Всі етапи виробництва мають поетапний контроль, завдяки якому компанія гарантує своєї продукції бездоганну якість. Рік за роком бренд модернізує свої технології, розробляючи нові моделі. Компанія впевнена в своїй продукції, тому дає гарантію на всі товари 5 років.

 

Як вибрати змішувач для уріналу?


  • Щоб вибрати якісний кран, особливо якщо це нажімной варіант, на такому вигляді вироби економити не варто. Дешеві варіанти швидко виходять з ладу при частій експлуатації, а заміна деталей іноді досягає вартості самої конструкції. Тому купуючи товар від перевіреного виробника, ви забезпечите собі бездоганне користування протягом декількох років.

  • Якщо ви вибираєте виріб від вітчизняного виробника, то в його паспорті повинні бути вказані ГОСТи. Вони гарантують високу якість товару, яке відповідає всім стандартам.

  • Якщо ви купуєте товар від іноземного бренду, то до товару повинен додаватися відповідний сертифікат, який теж передбачає тривалий термін використання крана.

  • При виборі будь-якої моделі необхідно враховувати конструкцію самого пісуара. Особливо це стосується натискних варіантів. В такому випадку краще кран купувати відразу з пісуаром, так як дуже часто моделі не відповідають один одному.

  • Зазвичай якісні варіанти виготовляються з нержавіючої сталі, яка досить приваблива і служить тривалий час, не піддається корозії і нальоту. Однак деякі віддають перевагу вставкам з декоративних матеріалів, які сильно збільшують вартість виробу.

  • Кран для пісуара повинен бути економічним. В основному це дорогі моделі, в яких передбачений дозатор або регулювання подачі витрати води.

Якщо ви вже вибрали певну модель, то огляньте її ретельно на наявність корозії або будь-якого іншого брака.

 

 


Подписка на новости: