(095)354-61-15
(067)585-55-28
zakazservisgaz@gmail.com

Как выбрать инсталляцию для унитаза

Як вибрати інсталяцію для унітазу

Якщо ви вирішили купити підвісний унітаз, вам обов'язково потрібно буде вибирати спеціальну систему інсталяції для установки чаші і бачка для зливу. Що являє собою конструкція і як не помилитися у виборі?

Що таке система інсталяції?

Конструкція інсталяції - металева рама, до якої кріпиться керамічна чаша, а також проводиться підключення до подачі і відведення води. Після закінчення монтажу система ховається за фальшстеной, а у вашій видимості залишається тільки сам унітаз і клавіша для змиву.

Конструкція інсталяції - металева рама, до якої кріпиться керамічна чаша, а також проводиться підключення до подачі і відведення води. Після закінчення монтажу система ховається за фальшстеной, а у вашій видимості залишається тільки сам унітаз і клавіша для змиву.

Основні критерії вибору

Якщо ви зупинили вибір на підвісній унітазі, обов'язково придивіться до основних його параметрах.

В цілому потрібно звернути увагу на:

 • Готові комплекти, що складаються з чаші і інсталяції. У зворотному випадку вам доведеться шукати відповідну під обраний унітаз систему.
 • Матеріал, з якого виготовлена ​​чаша: кераміка, скло або камінь. Найкраще зупинити вибір на якісній керамічної моделі. Вони практичні і довговічні.
 • Вага чаші. Не варто брати найлегшу модель. Навпаки, чим виріб важче, тим воно надійніше і довше прослужить.
 • Форму і конструкцію чаші. В асортименті представлені моделі з різними формами чаш і стоків. Вибирайте унітаз в залежності від власних уподобань та зручності.
 • Якість поверхні. Керамічне покриття повинне бути гладким і без вад, а кришка - щільно прилягати до чаші.
 • Систему змиву, яка також буває різною. Вода може подаватися прямим спуском (більш застарілі моделі), круговим або каскадним. Останні вважаються більш гігієнічними.
 • Оснащення функцією «Антисплеск». Якщо ви хочете, щоб під час використання унітазу не було бризок, варто взяти виріб з цією функцією.

Також завчасно виберіть і заміряйте майбутнє місце для установки конструкції. Не варто купувати найдешевшу підвісну модель. Через неякісний матеріалу чаші і системи інсталяції, можливо, вона прослужить недовго.

Складові частини системи

Проблем не буде, якщо ви купите відразу попередні налаштування. У нього входить:

 • чаша унітазу;
 • металевий каркас блочного або рамкового типу;
 • необхідна фурнітура для кріплення;
 • пластиковий зливний бачок;
 • клавіша змиву;
 • пінопласт для шумоізоляції.

При покупці всіх частин окремо вам доведеться підбирати відповідну фурнітуру для монтажу самостійно. Якщо ви не розумієте в хитрощах установки сантехніки, краще зверніться за професійною допомогою.

Різновиди кнопки змиву

Клавіша змиву виконує відразу дві функції:

 • пряме призначення - управління потоком води для змиву;
 • додаткова функція отвори для доступу до системи водопостачання та водовідведення.

За функціями кнопки змиву бувають:

 • з подвійним змивом для регулювання обсягу зливаємо води;
 • «Стоп-змивом", при першому натисканні кнопки вода починає зливатися, при повторному зупиняється;
 • безконтактні, які реагують на рухи в потрібному просторі за допомогою датчика.

Оснащеність тією чи іншою функцією значно позначається на вартості кнопки для змиву і на складності її монтажу. Типи інсталяцій по конструкції

Типи інсталяцій по конструкції

Інсталяції бувають двох видів. Перед тим як зробити покупку необхідно точно визначитися, яку саме систему ви хочете, так як кожен тип має свої особливості кріплення і монтажу.

Блокові системи інсталяції

Блокова система має на увазі прикріплення на масивні анкерні болти до стіни. Виходить, що стіна буде тримати основне навантаження на унітаз, тому дану систему кріплять тільки на несучу стіну, а внизу вільний простір викладають цеглою. Тендітні гіпсокартонні фальшстени або простінки не здатні витримати таке навантаження. До плюсів системи можна віднести недорогу вартість і не вимагає обмурівки монтаж.

Рамні системи інсталяції

Конструкція являє собою металеву раму з ніжками. Її можна встановити в будь-якому місці, так як кріпиться вона не тільки до стіни, але і до підлоги. При цьому тиск на стіну зменшується. Також ви самостійно можете відрегулювати висоту розташування бачка. У порівнянні з блочною, подібна інсталяція дорожча.

Критерії вибору, в залежності від місця установки і габаритів інсталяції

Інсталяції також діляться на кілька типів залежно від місця монтажу та розміру займаного простору. Перед покупкою обов'язково порівняйте характеристики стін ванної кімнати і габарити обраної системи.

Стандартна інсталяція не обмежується розмірами простору

Якщо ви плануєте встановлювати унітаз у центральній або бічної стіни, можете сміливо брати інсталяцію стандартних розмірів. Монтаж системи можна здійснити біля стіни будь-якого розміру. Сама конструкція має габарити: 1 м 10 см у висоту, 10-15 см в глибину і 50 см в ширину.

Низька інсталяція з обмеженням по висоті

Низька система може знадобитися, якщо унітаз встановлюється в ніші або під вікном. Її висота значно зменшена і досягає максимум 80-100 см.

Двостороння система інсталяції

На увазі розміщення в фальшстеной, підведення і відведення води в якій виводиться з обох сторін, наприклад, для раковини і унітазу.

Кутова інсталяція

Якщо вам потрібно заощадити простір, відмінним варіантом буде кутова система. Її можна встановити за допомогою спеціального кутового кріплення або кутових монтажних модулів.

Для монтажу в лінію

Добре підходить для установки відразу декількох видів сантехніки, наприклад, унітазу, раковини і біде. Також може застосовуватися для громадських місць.

Як встановити підвісний унітаз з інсталяцією?

Якщо ви хоч трохи розумієте принцип і тонкощі монтажу сантехніки, можете спробувати самостійно встановити інсталяцію. Для установки системи ви можете скористатися інструкцією, яка до неї додається.

Покрокове керівництво по установці інсталяції:

 • Заміряйте підготовлене простір під інсталяцію або виготовте нішу за попередніми розмірами.
 • Мелом або маркером намалюйте вертикальну розмітку, яка буде служити, як осьова лінія.
 • Враховуйте місцезнаходження каналізаційної труби.
 • Відведіть для неї окреме місце. Рухаючись від осі вліво і вправо, відкладіть розмір бачка.
 • На відстані 100 см від підлоги намалюйте рівну горизонтальну лінію, яка показує верхню точку бачка.
 • Підставте раму і відзначте місця для майбутніх кріплень.
 • За допомогою рівня встановіть співвідношення сторін і рівне становище рами.
 • Прикріпіть інсталяцію до підлоги та стін за допомогою анкерних болтів і кріплень для стін.
 • Підведіть каналізаційну трубу.
 • Приєднайте до конструкції шланг і кран для подачі води.
 • Підведіть воду. Вставте заглушку в місце для кнопки зливу.
 • Виконайте облицювальні роботи, за допомогою яких конструкція буде захована за фальшстеной.
 • Вмонтуйте кнопку зливу, обрізавши заглушку під потрібний розмір клавіші.
 • Підвісьте чашу унітазу.

На перший погляд монтаж здається досить-таки складним, однак, якщо дотримуватися зазначені рекомендації та правила в інструкції, складнощів з установкою виникнути не повинно.

Поради перед покупкою навісного обладнання

Перед тим як купити унітаз і інсталяцію, візьміть до уваги наступні деталі:

 • До якої стіні буде встановлена ​​конструкція. Якщо ви будете кріпити інсталяцію до несучої стіни, будете необмежені у виборі. Для монтажу унітазу на стіни з крихких матеріалів необхідно вибирати тільки рамну систему з ніжками.
 • Якщо чаша не входить в комплект, вона все одно підійде під систему, так як в рамі передбачається кілька отворів. Купуючи чашу окремо, зверніть увагу на матеріал покриття, форму коліна і оснащенням функціями мікроліфта і «Антисплеск».
 • Іноді зовнішня кнопка вже входить в комплект, але найчастіше її необхідно купувати окремо. Це дуже зручно, так як у вас буде можливість вибрати клавішу на свій смак відповідно до функціоналом, формою і дизайном. Також в модельному ряду представлені кнопки, змив якими здійснюється за допомогою дистанційного керування.
 • Прокладки для звукоізоляції. Якщо ви не хочете чути шум набирати в бачок води, подбайте про їх купівлю.
 • Поцікавтеся у продавця про те, чи є в асортименті сантехнічних товарів запасні елементи обраної вами системи, тоді ви точно будете знати, що при поломці ви зможете їх з легкістю замінити.

​Чотири помилки про інсталяції унітазів

Перед покупкою підвісного унітазу і інсталяції до нього ви можете наштовхнутися на негативні твердження, які не є правдою.

 1. Якщо станеться хоча б найменша поломка, доведеться розбирати фальшстену і повністю міняти систему. Насправді для ремонту дістатися до конструкції можна через кнопку зливу або додаткових вікон під панеллю.
 2. Якщо з ладу вийде який-небудь елемент системи, його складно буде купити. Насправді, проблеми з покупкою запасних деталей практично не виникає, так як вони продаються практично в будь-якому магазині сантехніки, особливо для популярних моделей. Якщо ви переживаєте з цього приводу, перед покупкою унітазу, поцікавтеся у продавця про наявність тих чи інших запчастин.
 3. Унітаз не витримує важкої ваги і може обвалитися. Насправді все підвісні вироби розраховані на величезний тиск від 200 до 400 кг. Потужний каркас, який кріпитися до стіни масивними болтами витримує дуже велике навантаження. Якщо ви не впевнені, вибирайте найміцнішу і масивну модель, здатну витримати до 800 кг.
 4. Система інсталяції займає багато простору через додаткової фальшстени. Насправді така установка тільки економить площу, так як глибина рами обмежується всього 10-30 см. Плюс розташовується унітаз впритул до стіни, на що класичний нездатний. Подумайте, скільки б місця зайняв звичайний унітаз з громіздким бачком і системою водовідведення.

Туалети, оснащені інсталяцією, виглядають сучасно і технічно відповідають нашому часу. Приділіть увагу всіх нюансів і порад при виборі інсталяції і тоді ви зробите правильний вибір, а навісний унітаз прослужить вам довго.

 

 
Комментарии

Captcha


Рекомендуемые

Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M06SAT + унітаз з сидінням Swan QT16335178W
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M06SAT + унітаз з сидінням Swan QT16335178W-foto2
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M06SAT + унітаз з сидінням Swan QT16335178W-foto3
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M06SAT + унітаз з сидінням Swan QT16335178W-foto4
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M06SAT + унітаз з сидінням Swan QT16335178W-foto5

Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M06SAT + унітаз з сидінням Swan Q...

8 253 грн.


Артикул - M425M06SATQT16335178W / Безобідковий унітаз - Так / Бренд - Qtap / Вага брутто інсталяції, кг - 10,5 / Вага брутто унітаза, кг - Унітаз з сидінням: 28
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M08CRM + унітаз з сидінням Jay QT07335176W
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M08CRM + унітаз з сидінням Jay QT07335176W-foto2
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M08CRM + унітаз з сидінням Jay QT07335176W-foto3
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M08CRM + унітаз з сидінням Jay QT07335176W-foto4
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M08CRM + унітаз з сидінням Jay QT07335176W-foto5

Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M08CRM + унітаз з сидінням Jay QT...

7 701 грн.


Артикул - M425M08CRMQT07335176W / Безобідковий унітаз - Так / Бренд - Qtap / Вага брутто інсталяції, кг - 10,5 / Вага брутто унітаза, кг - Унітаз з сидінням: 28
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M08CRM + унітаз з сидінням Crow QT05335170W
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M08CRM + унітаз з сидінням Crow QT05335170W-foto2
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M08CRM + унітаз з сидінням Crow QT05335170W-foto3
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M08CRM + унітаз з сидінням Crow QT05335170W-foto4
Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M08CRM + унітаз з сидінням Crow QT05335170W-foto5

Набір Qtap інсталяція Nest QTNESTM425M08CRM + унітаз з сидінням Crow Q...

8 253 грн.


Артикул - M425M08CRMQT05335170W / Безобідковий унітаз - Так / Бренд - Qtap / Вага брутто інсталяції, кг - 10,5 / Вага брутто унітаза, кг - Унітаз з сидінням: 28
Інсталяція для унітаза Qtap Nest M425-M08SAT з панеллю змиву Satin
Інсталяція для унітаза Qtap Nest M425-M08SAT з панеллю змиву Satin-foto2
Інсталяція для унітаза Qtap Nest M425-M08SAT з панеллю змиву Satin-foto3
Інсталяція для унітаза Qtap Nest M425-M08SAT з панеллю змиву Satin-foto4

Інсталяція для унітаза Qtap Nest M425-M08SAT з панеллю змиву Satin...

4 322 грн.


Артикул - QTNESTM425M08SAT / Бренд - Qtap / Вага брутто інсталяції, кг - 10,5 / Вага нетто, кг - 9,2 / Габарити виробу (ВхШхГ), мм - 1290х425х295
Інсталяція для унітаза Grohe Rapid SL комплект 3 в 1 3884000G
Інсталяція для унітаза Grohe Rapid SL комплект 3 в 1 3884000G-foto2

Інсталяція для унітаза Grohe Rapid SL комплект 3 в 1 3884000G...

3 299 грн.


Артикул - 3884000G / Бренд - Grohe / Вага брутто інсталяції, кг - 12,9 / Вага нетто, кг - 11,6 / Габарити виробу (ВхШхГ), мм - 1135х500х200

Подписка на новости: