(095)354-61-15
(067)585-55-28
zakazservisgaz@gmail.com

Как правильно выбрать душевую систему?

На сьогоднішній день сучасний ринок пропонує велику кількість сантехнічних пристроїв, в тому числі душові кабіни різних форм і моделей. В першу чергу вони відрізняються за способом установки і входять в комплект елементів. Для початку розглянемо основні характеристики душових систем і варіанти їх установки в домашніх умовах.

Способи установки душових систем

Розрізняють два основних способи кріплення душових систем, а саме зовнішній монтаж, при якому душова кабіна кріпиться до стіни, і внутрішній монтаж. У разі другого типу установки душова система обладнується прихованими комунікаціями.


Щоб вибрати, яким способом здійснити монтажні роботи, необхідно враховувати площу ванної кімнати і загальне інтер'єрний стиль.

Коли в плани господарів не входить проводити дорогий ремонт всієї кімнати, а головною метою є заміна душової системи, то слід віддати перевагу установці звичайної душової стійки. Вона відноситься до системи зовнішнього монтажу і не тягне за собою якихось кардинальних змін в загальному інтер'єрі ванної кімнати. Душову стійку монтують на зразок змішувача, при цьому зберігаючи цілісність поверхні стіни. Установка всієї конструкції займає мало часу і не вимагає спеціальних сантехнічних навичок в роботі.

Головною відмінністю гідністю душової стійки можна назвати універсальність її використання. Кріплення верхнього душа робиться нерухомим, а телескопічну трубу можна піднімати на будь-яку висоту і регулювати за бажанням. Така система дозволяє користуватися душем всім членам сім'ї незалежно від зростання, а також маленьким дітям.


Коли ванна кімната вимагає проведення капітального ремонту, то найкраще зробити свій вибір на користь установки душової системи, при якій комунікації монтуються в стіну. З усієї конструкції зовні залишаються основні елементи: верхній душ, ручна лійка та регулятори.


Більшість власників квартир набувають саме такий тип душових систем, оскільки вони звільняють значну площу в ванних кімнатах завдяки проведенню прихованих монтажних робіт. Ці душові кабіни відмінно вписуються в будь-який стиль інтер'єру і є модним і найбільш функціональним варіантом оформлення простору всієї ванної кімнати.

Що входить в комплект душової системи?

Душові системи мають в своєму складі кілька душових лійок, кран або так званий виливши, який дозволяє наповнити ванну водою, і форсунки, що забезпечують функцію гідромасажу. З метою підтримки постійної температури води душові конструкції забезпечуються термостатом, а цифровий дисплей дозволяє налаштувати певні параметри для комфортного прийняття душових процедур.

Душові лійки

Комбіновані моделі душових систем складаються з стаціонарно закріпленого душа і окремо приєднаною ручної лійки. Вони відрізняються практичністю і безпекою у використанні.

Форма душової лійки може бути абсолютно різною. Вона ніяким чином не впливає на практичність всієї конструкції, але її розмір може зіграти особливу роль. Якщо душова лійка має велику поверхневу площу, то необхідно забезпечити можливість подачі сильного напору води, оскільки в іншому випадку лійка буде функціонувати в повному обсязі.

Якщо напір води не можна збільшити до потрібного рівня, встановлюється додатковий насос невеликого розміру. Це пристрій здатний підвищити напір в кілька разів. Домашній насос відрізняється компактністю і забезпечує безшумність в роботі.

При установці душової системи за типом прихованого монтажу можна по-різному закріпити верхній душ, наприклад, на стіні або на стелі.

Перший спосіб досить простий і не вимагає на відміну від стельового способу кріплення проведення додаткових комунікаційних шляхів. Але при цьому стельовий тип монтажу має ряд переваг і дає можливість закріпити душ на будь-якій відстані від стіни, що дозволяє оформити дизайн ванної кімнати за своїм смаком.

Виливши

У разі установки душової системи над ванною слід обов'язково вибирати модель, в комплект якої буде входити вилив. Інакше доведеться дуже постаратися, щоб наповнити ванну водою іншими способами.

Форсунки

Одним з найбільш приємних і корисних елементів душової системи можна вважати форсунки, що виконують роль гідромасажного пристрою.

З ранку прийняття душових процедур з включенням функції гідромасажу додасть заряд енергії організму на цілий день, а вечірні процедури дозволять розслабитися і знімуть втому. Гідромасаж володіє оздоровчим ефектом. Водяні струмені під великим напором видаляють хворобливі відчуття в м'язах і відновлюють функції опорно-рухової системи. Завдяки такому цілющому впливу поліпшується кровообіг, активно розщеплюються жирові відкладення. Шкіра стає еластичною і виглядає пружною. Регулярні гідромасажні процедури особливо ефективно приймати під час весняного і осіннього періоду.

Вибираючи душову систему, обладнану функцією гідромасажу, необхідно брати до уваги такі фактори, а саме наявність великої напору води і установку душової огорожі.

Термостат

Найчастіше централізована система подачі води має властивості нестабільності. Внаслідок чого краще купувати душову систему, що має в комплекті термостат, який дозволить підтримувати постійну температуру води протягом всього часу прийняття душу і позбавить від несподіваних проблем. Він змішує гарячі і холодні потоки води, одночасно реагуючи на найменші зміни в перепадах водопостачання. Термостатичний змішувач змішує пропорції води в необхідному співвідношенні і підтримує дотримання обраного користувачем режиму під час прийняття душу.

Цифровий дисплей

Облаштування душових систем цифровим дисплеєм створює додаткову зручність при їх експлуатації. З його допомогою контролюється час, температура води. Такий пристрій допомагає визначити точні показники температури води, що має велике значення під час прийняття контрастного душу або водних процедур по загартовуванню.


Виходячи з понять техніки безпеки, при установці всіх типів подібних систем потрібно чітко дотримуватися інструкції. Однак якщо раніше така установка, що включає сусідство електроніки та води, приносила з собою ряд труднощів при здійсненні монтажних робіт, то сучасні електронні душові системи, обладнані дисплеєм, відрізняються безпекою і надійністю в застосуванні. Всередині герметичного корпусу монтується певний пристрій, яке спрацьовує під впливом напору води, що поступає. Воно починає обертатися, виробляючи електричну енергію і подаючи її на дисплейні світлодіоди.

З чого виготовляються душові системи?

Після визначення типу установки і вибору необхідно комплекту деталей, слід звернути увагу на використовувані матеріали при виробництві душової системи. Оскільки термін її експлуатації залежить в першу чергу саме від цієї характеристики.

Склад корпусу

Одними з кращих матеріалів для виробництва різних видів сантехнічних товарів можна назвати нержавійку і латунь, яка вважається більш надійною і довговічною. Хромована латунь не береться корозії, стійка до впливу високих температур і володіє дзеркальним блиском.

Склад картриджа

Картридж душової системи забезпечує повноцінну роботу всієї конструкції. Будучи головним елементом змішувача, він дозволяє перемикати режими прийняття душу. Картридж вважається найціннішим і чутливим до пошкоджень елементів системи, тому що саме в ньому змішуються потоки холодної і гарячої води. Він поділяється на два види: кульовий і керамічний.

Якщо порівнювати ці види картриджа, то краще віддати перевагу в бік керамічної моделі. Всередині його відсутній гумова прокладка, постійно піддається деформації в звичайних змішувачах. Керамічний картридж має більш тривалий термін експлуатації і здатний витримувати різні перепади тиску води.

Купуючи душову систему для ванної кімнати, варто скористатися перерахованими вище радами, щоб цей вибір доставив вам максимальний комфорт в повсякденному використанні і зміцнив здоров'я.
Комментарии

Captcha


Рекомендуемые

Душова панель Qtap BLA 1102
Душова панель Qtap BLA 1102-foto2
Душова панель Qtap BLA 1102-foto3
Душова панель Qtap BLA 1102-foto4
Душова панель Qtap BLA 1102-foto5
Душова панель Qtap BLA 1102-foto6
Душова панель Qtap BLA 1102-foto7
Душова панель Qtap BLA 1102-foto8
Душова панель Qtap BLA 1102-foto9
Душова панель Qtap BLA 1102-foto10
Душова панель Qtap BLA 1102-foto11
Душова панель Qtap BLA 1102-foto12

Душова панель Qtap BLA 1102

5 000 грн.


Артикул - QT1102BLA / Бренд - Qtap / Вага брутто 1, кг - 6 / Вага нетто, кг - 4,72 / Вид монтажу - Настінний
Набір для гігієнічного душу Grohe Tempesta-F Trigger Spray 30 26352000
Набір для гігієнічного душу Grohe Tempesta-F Trigger Spray 30 26352000-foto2

Набір для гігієнічного душу Grohe Tempesta-F Trigger Spray 30 26352000...

769 грн.


Артикул - 26352000 / Бренд - Grohe / Вага брутто, кг - 0,416 / Вага нетто, кг - 0,36 / Вид монтажу - Настінний
Лійка для ручного душу Cosh (CRM)-SH-119
Лійка для ручного душу Cosh (CRM)-SH-119-foto2

Лійка для ручного душу Cosh (CRM)-SH-119

187 грн.


Артикул - COSHCRMSH119 / Бренд - Cosh / Вага брутто, кг - 0,219 / Вага нетто, кг - 0,169 / Важливо - Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
Душова система Grohe Euphoria 27296002
Душова система Grohe Euphoria 27296002-foto2

Душова система Grohe Euphoria 27296002

10 599 грн.


Артикул - 27296002 / Бренд - Grohe / Вага брутто 1, кг - 6,8 / Вага нетто, кг - 5,8 / Вид монтажу - Настінний
Лійка для верхнього душу Grohe Euphoria Cube 27705000
Лійка для верхнього душу Grohe Euphoria Cube 27705000-foto2

Лійка для верхнього душу Grohe Euphoria Cube 27705000...

3 459 грн.


Артикул - 27705000 / Бренд - Grohe / Вага брутто, кг - 0,525 / Вага нетто, кг - 0,48 / Важливо - Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.
Лійка для верхнього душу Lidz (CRM) 51 10 103 30
Лійка для верхнього душу Lidz (CRM) 51 10 103 30-foto2

Лійка для верхнього душу Lidz (CRM) 51 10 103 30

662 грн.


Артикул - LIDZCRM511010330 / Бренд - Lidz / Вага брутто, кг - 1,61 / Вага нетто, кг - 1,5 / Важливо - Виробник залишає за собою право вносити зміни в конструкцію виробів і деталей, що не погіршують якість виробу, без попереднього повідомлення.

Подписка на новости: