м. Львів, вул. Сяйво, 107
067-585-55-28
zakazservisgaz@gmail.com

інформація про доставку

Інтернет-магазин ServisGaz виконує доставку будь-якого товару Cлужба доставки Нова Пошта.

 

Час доставки

Час доставки узгоджується з менеджером інтернет-магазину ServisGaz, який обов'язково зв'яжеться з Вами в найближчий час після того, як ви розмістите своє замовлення на сайті.

Увага! Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при реєстрації і оформленні заказа.Конфіденціальность ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується щодня з 10:00 до 20:00 години, в суботу з 10:00 до 14:00, у неділю доставки немає.

Товари, замовлені Вами в суботу та неділю, доставляються в понеділок.

Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі:

  • якщо замовлення підтверджений менеджером Служби доставки до 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день між 10:00 і 15:00 або між 15:00 і 20:00;
  • якщо замовлення підтверджений менеджером Служби доставки після 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день або черз день між 15:00 і 18:00.

Місце доставки

Доставка здійснюється на відділення Нової Пошти або за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджеру, який зв'яжеться з Вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

 

 

Увага! Просимо Вас пам'ятати, що:

  • всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується Вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару.
  • в обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару.
  • При доставці Вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.
  • Прі не заяві Вами при отриманні товару претензій з приводу механічних пошкоджень, в подальшому подібні претензії не розглядаються.
    У разі питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами:

Служба підтримки: +38 (067) 585 55 28

Електронна пошта: zakazservisgaz@gmail.com


Підписка на новини: