м. Львів, вул. Сяйво, 107
067-585-55-28
zakazservisgaz@gmail.com

Наша компанія піклуватися про кожного клієнта і намагається постійно вдосконалюватися. Нам дуже важлива Ваша думка! Всі свої відгуки та пропозиції Ви можете надсилати нам на пошту zakazservisgaz@gmail.com

Ви можете замовити товар через сайт, після чого Вам подзвонить наш менеджер і обговорить усі деталі замовлення, або зробити замовлення по одному з телефонів: +38 (067) 585-55-28, час роботи в будні дні з 10:00 до 18: 00, субота з 10:00 до 16:00, неділя вихідний.

Інтернет-магазин ServisGaz виконує доставку будь-якого товару Cлужба доставки Нова Пошта.

 

Час доставки

Час доставки узгоджується з менеджером інтернет-магазину ServisGaz, який обов'язково зв'яжеться з Вами в найближчий час після того, як ви розмістите своє замовлення на сайті.

Увага! Неправильно зазначений номер телефону, неточний або неповна адреса можуть привести до додаткової затримки! Будь ласка, уважно перевіряйте Ваші персональні дані при реєстрації і оформленні заказа.Конфіденціальность ваших реєстраційних даних гарантується.

Доставка виконується щодня з 10:00 до 20:00 години, в суботу з 10:00 до 14:00, у неділю доставки немає.

Товари, замовлені Вами в суботу та неділю, доставляються в понеділок.

Час здійснення доставки залежить від часу розміщення замовлення і наявності товару на складі:

  • якщо замовлення підтверджений менеджером Служби доставки до 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день між 10:00 і 15:00 або між 15:00 і 20:00;
  • якщо замовлення підтверджений менеджером Служби доставки після 12:00, товар може бути доставлений на наступний робочий день або черз день між 15:00 і 18:00.

Місце доставки

Доставка здійснюється на відділення Нової Пошти або за адресою, вказаною при оформленні замовлення. Якщо необхідно доставити товар за іншою адресою, необхідно повідомити адресу менеджеру, який зв'яжеться з Вами безпосередньо після оформлення замовлення на сайті.

 

 

Увага! Просимо Вас пам'ятати, що:

  • всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується Вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару.
  • в обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару.
  • При доставці Вам замовленого товару перевіряйте комплектність доставленого товару, працездатність товару, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.
  • Прі не заяві Вами при отриманні товару претензій з приводу механічних пошкоджень, в подальшому подібні претензії не розглядаються.
    У разі питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами:

Служба підтримки: +38 (067) 585-55-28
Електронна пошта: zakazservisgaz@gmail.com

Інтернет-магазин ServisGaz де можна купити за найнижчою ціною Запчастини для газових котлів за вигідною ціною: вентилятори для котлів, датчики температури, пресостата, реле тиску, реле протоки, електроди розпалу, плати для газових котлів, теплообмінники для газових котлів, пластинчасті теплообмінники. циркуляційні насоси, газові клапани, гідроблоки для газових котлів, датчики NTC, датчики димоходу, датчики перегріву, трубки вентури, триходові клапани, датчики холу для газових котлів.

Все це ви можете придбати за доступними цінами в інтернет-магазині ServisGaz. Завжди акції, знижки і подарунки.

Ремонт плат газових котлів.

Ремонт теплообмінників.

Промивка теплообмінників.

Спеціальні ціни для сервісантів і майстрів газової служби.

Запчастини для газових котлів поверненню не підлягають!

1. Швидка покупка (після оформлення замовлення менеджер відразу ж зв'язується з вами, щоб уточнити замовлення)

2. Ви економите гроші (ми самі вам передзвонимо, гроші на вашому рахунку залишаються цілими)

3. Зручно купувати (щоб оформити замовлення, достатньо заповнити основні поля і натиснути кнопку "оформити замовлення")

4. Оформити замовлення просто (навіть після замовлення ви можете отримати додаткову інформацію від оператора, безкоштовну консультацію або ж уточнити замовлення)

5. Точність і достовірність замовлення (ви самі вводите Ваші дані на сайт, і самі контролюєте правильність заповнення форм)

6. З нами цікаво (замовивши товар через сайт, ви можете отримувати на пошту найвигідніші пропозиції та новинки нашого каталогу)

Купити товар в інтернет-магазині ServisGaz Ви можете, зателефонуємо по одному з наших телефонів або оформити замовлення на сайті servisgaz.com.ua, після чого з Вами зв'яжеться наш менеджер і обговорити всі деталі.


Підписка на новини: