м. Львів, вул. Сяйво, 107
067-585-55-28
zakazservisgaz@gmail.com

Електрична тепла підлога

Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 114м / 9,1-13,7 м2 / 3400 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 11м / 0,9-1,3 м2 / 340 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 14м / 1,1-1,7 м2 / 420 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 18м / 1,4-2,2 м2 / 560 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 22м / 1,8-2,6 м2 / 670 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 26м / 2,1-3,1 м2 / 800 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 32м / 2,6-3,8 м2 / 970 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 36м / 2,9-4,3 м2 / 1060 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 44м / 3,5-5,3 м2 / 1300 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 52 м / 4,2-6,2 м2 / 1600 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 65м / 5,2-7,8 м2 / 1940 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 76м / 6,1-9,1 м2 / 2250 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 7м / 0,6-0,8 м2 / 195 Вт
Безкоштовна доставка
Нагрівальний кабель двожильний ADPSV 30 Вт/м для вуличного обігріву 96м / 7,7-11,5 м2 / 2800 Вт
Безкоштовна доставка
Обігрів труб Hemstedt DAS 2100 Вт 70 м. п.
Плівкова тепла підлога HEATMAX, Korea
Плівкова тепла підлога IN-THERM T305(Т305)
ХІТ
Плівкова тепла підлога IN-THERM T308(Т308)
Плівкова тепла підлога IN-THERM T310(Т310)
ХІТ
Саморегульований кабель ELTRACE Traceco 10W
Саморегульований кабель ELTRACE Traceco 10W-foto2
Саморегульований кабель ELTRACE Traceco 20W
Саморегульований кабель ELTRACE Traceco 20W-foto2
Саморегульований кабель ELTRACE Traceco 30W
Саморегульований кабель ELTRACE Traceco 30W-foto2
Саморегульований кабель ELTRACE Traceco 40W
Саморегульований кабель ELTRACE Traceco 40W-foto2
Саморегульований кабель IN-THERM (Hi Heat, Корея) SRL10-2CR 10 W
Саморегульований кабель IN-THERM (Hi Heat, Корея) SRL24-2CR 24 W
Показано з 1 по 25 із 448 (всього 18 сторінок)

Електрична тепла підлога

Тепла підлога (ЕЛЕКТРИЧНА): ВИТРАТИ ЕНЕРГІЇ, ЯК РОЗРАХУВАТИ СКІЛЬКИ електроенергії споживає інфрачервона тепла підлога, А ТАКОЖ РОЗРАХУНОК ПОТУЖНОСТІ НАГРІВАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ (нагрівальні мати для теплої підлоги, нагрівальний кабель для теплої підлоги)

Як би спокусливо звучало пропозицію встановити в квартирі або будинку підлогове опалення, будь-який споживач захоче спочатку з'ясувати, скільки споживають теплі підлоги (електричні) енергії.

Для отримання точної відповіді, потрібно знати, від чого залежить енергоспоживання, як розрахувати потужність статі, і чи є можливість заощадити.

 

Від чого залежить рівень електроспоживання?

Перш ніж зважитися на установку, потрібно оцінити, які тепловтрати в приміщенні і скільки споживає енергії електричний тепла підлога, адже якщо вони великі, то електрична підлога швидше розчарує, ніж обрадує.

При цьому потрібно враховувати такі фактори:

 • Найважливішим з них є ступінь теплоізоляції приміщення. Від того, наскільки утеплені стіни, вікна, двері або балкон, залежить споживання електроенергії електричним теплою підлогою.
 • Як буде використовуватися конструкція: в якості основного або додаткового обігріву.
 • Наскільки суворі зими, адже чим нижче температура за вікном, тим більше енергії потрібно для опалення.
 • Сприйняття температури так само відіграє велику роль. Кому-то +20 - це вже достатня тепло, а хтось при +28 градусів сидить в теплих шкарпетках.
 • Стан чорнового покриття.
 • Від кількості людей, що проживають в приміщенні, так само залежить рівень споживання електроенергії. Якщо мешканці більшу частину часу відсутні, то буде потрібно хороший терморегулятор з можливістю налаштовувати тепла підлога на мінімальну температуру на цей час.
 • Розташування приміщення той же грає роль. В середині будівлі тепловтрати нижче, тоді як кутові квартири потребують додаткового утеплення.

Без проведення перевірки на тепловтрати установка теплої електричної підлоги, особливо в якості основного виду обігріву, може себе не виправдати. Іноді досить використовувати теплоізоляційні матеріали при підготовці чорнового підстави, щоб значно знизити енерговитрати.

 

Тепла підлога (електрична): витрата енергії

Якщо взяти до уваги принцип роботи будь-якого електричного статі, то він полягає в тривалому початковому розігріві системи з подальшим підключенням по мірі охолодження нагрівальних елементів.

Скільки електроенергії споживає електричну теплу підлогу? В середньому, в якості додаткового обігріву споживання теплими електричними підлогами електроенергії становить від 110 Вт до 160 Вт / м2. Як основне опалення, ці цифри збільшуються до 200 Вт / м2.

Так як система працює в режимі «відключення-включення», то в середньому електричні підлоги нагріваються всього 15 хвилин кожну годину, що становить приблизно 6 годин на добу.

 

Як розрахувати тепла підлога електричний?

Щоб зробити розрахунок електричної теплої підлоги, необхідно враховувати такі показники:

 • Корисна площа приміщення, якою є весь простір не зайняте меблями або побутовою технікою. Вона повинна бути не менше 70% загальної площі кімнати, щоб забезпечити їй гідний обігрів. Наприклад, для приміщення в 14 м2 вона складе 10 м2.
 • Наступний показник - це потужність самої системи. Вона розраховується до покупки всіх елементів теплої підлоги. Припустимо, вона становить 150 Вт / м2 (це середній показник для більшості моделей).

При такій потужності загальний показник складе: 150 Вт х 10 м2 = 1.5 кВт. Якщо врахувати, що в зимовий період система за добу працює протягом 8 годин, то отримані кіловати слід помножити на час, і вийде, що 1.5 кВт х 8 = 12 кВт / год.
Отриманий результат множиться на 30 днів, що дасть 360 кВт / місяць. Щоб дізнатися електроспоживання теплих електричних підлог, остаточну цифру потрібно помножити на вартість 1кВт.


 У кожному конкретному випадку результати споживання електричним теплою підлогою енергії на будуть різні, так як багато залежить від того, наскільки опалювальне приміщення теплоізольоване, який клімат в регіоні і вартість електроенергії.

 

Потужність нагрівальних елементів

На сьогоднішній день теплі підлоги представлені такими видами:

 • гріючий кабель;
 • інфрачервона плівка;
 • нагрівальні мати.

Кожен з них складається з нагрівальних елементів, що володіють власною характеристикою і розрахунком потужності електричної теплої підлоги:

 • якщо це тепла підлога електричний інфрачервоний, витрата енергії складе від 160 до 200 Вт / м2 за умови, що це основний вид опалення;
 • для кабелю, що гріє цей показник в середньому становить 130-150 Вт / м2. Цифри змінюються в залежності від кроку між витками, тому орієнтуватися можна на 20-60 Вт / м кабелю;
 • для нагрівального мату - це 120 - 200 Вт / м2.

Це середня потужність «начинки» теплої підлоги. Наскільки показники будуть відповідати дійсності, залежить від того, чи якісно зібрана вся конструкція, і з чого зроблено фінішне покриття. Наприклад, для плівкової підлоги кращими матеріалами вважаються лінолеум і ламінат, тоді як кабельні системи добре поєднуються з керамічною плиткою.

 

Витрата електроенергії кабельною підлогою

Цей вид теплих підлог популярний в якості нагрівальних матів, так як вони набагато спрощують монтаж системи і скорочують час, необхідний для цього. У ці мати кабель вже укладений з певним кроком, тому можна заздалегідь розрахувати, скільки буде потрібно матеріалу на корисну площу приміщення. Так само легко визначити, якою буде виробляти тепла підлога електричний витрата електроенергії.

 

Досить зробити наступні обчислення:

 • Наприклад, корисна S кімнати становить 15 м2. Саме на ній будуть розташовуватися нагрівальні мати.
 • Для такої площі потрібні мати із загальною потужністю 2100 Вт / год, при цьому справжня його продуктивність складе в середньому 1930 Вт. Цей показник відповідає максимальному нагріванню системи, що становить + 40-45 градусів, тоді як для комфортних відчуттів досить + 23 ° С, значить, первинний показник знижується до 965 Вт.
 • Так як стать не включений постійно, а працює максимум 20 хв. / Год., То споживана потужність електричного теплого статі на 1 м2 складе 322 Вт / год.

Застосування двухтарифні лічильника дозволить значно економити гроші, тому при покупці підлогової системи опалення про його встановлення так само слід потурбуватися.

 

Потужність плівкової електричної підлоги

Цей вид підлогового опалення визнаний найбільш економним з кількох причин:

 • На його розігрів потрібно мало часу.
 • Плівка обігріває не тільки підлогу, а й всі предмети, стіни і навіть людей в приміщенні, що значно підвищує його продуктивність.
 • Інфрачервона підлога можна застосовувати локально. Наприклад, в тій частині офісу, де знаходиться робоче місце.
 • Тепло поширюється рівномірно без холодних зон.
 • Для збільшення ефекту, його рекомендується укладати на теплоотражающие поверхні. Наприклад, на теплоізоляцію, оснащену фольгою.

Існують стандарти плівкових систем, наприклад, для додаткового опалення потужність складе 120-150 Вт / м2, тоді як для основного - 170-200 Вт / м2. Досить розрахувати корисну площу підлоги з урахуванням того, що вона повинна укладатися на відстані не менше 10 см від вертикальних поверхонь і помножити на потужність обраної системи.

Велике значення при монтажі плівкового статі грає терморегулятор і ступінь теплоізоляції приміщення. Чим вона вища, тим менше енерговитрати на розігрів системи.


Підписка на новини: